Polska, trojak, 1618

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, trojak, 1618

Polska, trojak, 1618

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 20:55:40
161575
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1618, Kraków, na awersie SIG III, na rewersie POLONI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger K.18.1.b

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 152

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  120 zł
5)  105 zł
6)  75 zł
7)  65 zł