Polska, trojak, 1600

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 20:54:40
161573
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1600, Kraków, popiersie w lewo, z SIGISM na awersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowane, złotawa patyna
Literatura: Iger K.00.1.a (R1)

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 255

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  320 zł
4)  280 zł
5)  270 zł
6)  260 zł
7)  250 zł
8)  240 zł
9)  230 zł
10)  210 zł