Polska, trojak, 1582

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, trojak, 1582

Polska, trojak, 1582

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 20:51:00
161566
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, trojak, 1582, Wilno, końcówki L / LIT, herb Batorych nad napisem na rewersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna patyna
Literatura: Iger V.82.1.b (R), Ivanauskas 4SB36-11

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 183

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  190 zł
4)  185 zł
5)  180 zł