Polska, trojak, 1563

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, trojak, 1563

Polska, trojak, 1563

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 20:49:00
161562
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, trojak, 1563, Wilno, końcówki napisów L / L
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 9SA35-9, Iger V.63.1, jednak nie notuje takich końcówek w tym wariancie napisowym

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 119

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  330 zł
4)  310 zł
5)  290 zł
6)  270 zł
7)  270 zł
8)  250 zł