Polska, trojak, 1540

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, trojak, 1540

Polska, trojak, 1540

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 20:48:20
161621
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, trojak, 1540, Elbląg, końcówka napisu ELBIN
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Iger E.40.1.a (R2), Pfau 102, Kop. 7094 (R3), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 307

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  580 zł
4)  560 zł
5)  500 zł
6)  420 zł
7)  400 zł
8)  340 zł
9)  330 zł
10)  320 zł
11)  310 zł
12)  300 zł