Polska, grosz, 1546

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, grosz, 1546

Polska, grosz, 1546

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 20:47:00
161557
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety koronne, grosz, 1546, Kraków, herb Leliwa między literami S-T, bez rozetek obok korony
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany, subtelna patyna
Literatura: Kop. 428, PN2-Dut. 20

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 163

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  240 zł
4)  220 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  120 zł