Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 128-129 (13. rok panowania)

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 20:35:00
161124
Opis: Rzym Kolonialny - Egipt - Aleksandria - Hadrian 117-138, tetradrachma bilonowa, 128-129 (13. rok panowania), Aleksandria, Aw: Popiersie cesarza w prawo, ΑΥΤ ΚΑΙ ...; Rw: Dwie uściśnięte dłonie, ΠΑΤΗΡ ΠΑΤΡΙΔΟC
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro 12.89 g, skorodowany, patyna
Literatura: RPC III 5728, Förschner 431, Emmett 848

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 293

1)  95 zł
2)  90 zł