Polska, znaczek patriotyczny - Jan III Sobieski - 250 rocznica Odsieczy Wiedeńskiej

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:54:40
161445
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, znaczek patriotyczny - Jan III Sobieski - 250 rocznica Odsieczy Wiedeńskiej, Aw: Popiersie króla w prawo, wokoło napis W 250 ROCZNICĘ ODSIECZY WIEDEŃSKIEJ 1683 - LWÓW -1933, mocowanie na szpilkę
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 25 mm, biały metal, złotawa patyna

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 219

1)  28 zł
2)  26 zł