Polska, odznaka Oddziału Kolarzy w Żywcu

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:54:20
161286
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Oddziału Kolarzy w Żywcu, odznaka trzyczęściowa w formie koła ze szprychami z emaliowaną tarczą i wstęgą oraz napisem: ODDZ- KOLARZY / VI / OKR SOKOLEGO / DZ. KR. / ŻYWIEC, na stronie odwrotnej sygnatura i napis PRAHA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 30 x 28 mm

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 317

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  370 zł
4)  130 zł
5)  60 zł
6)  42 zł
7)  36 zł