Polska, Franciszek Smolka - plakieta autorstwa E. M. Ungera

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:52:20
161344
Opis: Polska - XX w., Franciszek Smolka - plakieta autorstwa E. M. Ungera, w medalionie popiersie Smolki, napis u dołu FRANCISZEK SMOLKA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 118 x 76 mm, miejscowa zielonkawa patyna

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 143

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł