Szwecja, medal, 1894

Szwecja, medal, 1894

Szwecja, medal, 1894

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:49:40
161236
Opis: Szwecja - Gustaw Adolf, medal, 1894, medal sygnowany A. Lindberg wybity z okazji 300 lecia urodzin Gustawa II Adolfa, Aw: Popiersie w prawo, GUSTAVUS ADOLPHUs D G SVECORUM REX, poniżej IX DEC MDXCIV, Rw: W wieńcu laurowym napis w 4 wierszach: CUM DEO ET VICTRICIBUS ARMIS, poniżej IX DEC MDCCCXCIV
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 25.09 g, 39 mm, ślad po zawieszce

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 140

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  80 zł
4)  75 zł