Niemcy, półtalar, 1764

Rozpoczęcie: 18-06-2018 18:00
Zakończenie: 28-06-2018 22:43:00
Niemcy, półtalar, 1764

Niemcy, półtalar, 1764

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:43:00
161274
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, półtalar, 1764, Frankfurt
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 13.93 g, subtelna patyna
Literatura: J.u.F 832

Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 199