Niemcy, talar, 1762

Rozpoczęcie: 18-06-2018 18:00
Zakończenie: 28-06-2018 22:42:20
Niemcy, talar, 1762

Niemcy, talar, 1762

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:42:20
161273
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, talar, 1762, Frankfurt
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.83 g, delikatna patyna
Literatura: Davenport 2219, J.u.F 819

Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 76