Niemcy, talar, 1658

Rozpoczęcie: 18-06-2018 18:00
Zakończenie: 28-06-2018 22:42:00
Niemcy, talar, 1658

Niemcy, talar, 1658

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:42:00
161271
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg-Celle - Krystian Ludwik 1648-1665, talar, 1658, Clausthal
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.74 g, patyna
Literatura: Dav. 6521, Welter 1511

Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 170