Niemcy, talar, 1640

Rozpoczęcie: 18-06-2018 18:00
Zakończenie: 28-06-2018 22:41:40
Niemcy, talar, 1640

Niemcy, talar, 1640

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:41:40
161270
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Fryderyk von Celle 1636-1648, talar, 1640, Clausthal
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.90 g, patyna
Literatura: Davenport 6494, Welter 1414

Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 136