Niemcy, talar, 1544

Niemcy, talar, 1544

Niemcy, talar, 1544

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:40:40
161272
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Frankonia - Jerzy z Ansbach i Albrecht Młodszy z Bayreuth 1536-1543, talar, 1544, Schwabach, emisja po śmierci Jerzego z Ansbach (zmarłego w pod koniec grudnia 1543 roku)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.85 g, patyna
Literatura: Dav. 8967, v. Schrötter 731

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 167

1)  900 zł