Niemcy, 12 krajcarów, 1764

Niemcy, 12 krajcarów, 1764

Niemcy, 12 krajcarów, 1764

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:40:00
161222
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef 1745-1777, 12 krajcarów, 1764, Monachium
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Hahn 296

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 162

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  48 zł