Prusy Książęce 1525-1657, trojak, 1542

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:35:40
161247
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, trojak, 1542, Królewiec, końcówki PRVSS / PRVSSIE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger Pr.42.1.a (R), Slg. Marienburg 1180, Voss. 1374, Henckel 3143

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 194

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  240 zł
6)  185 zł
7)  180 zł