Polska, ort, 1755 EC

Polska, ort, 1755 EC

Polska, ort, 1755 EC

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:18:20
161004
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1755 EC, Lipsk, efraimek, masywne popiersie króla w szerokiej koronie, zapinka z ośmioma kropkami
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane. subtelna patyna
Literatura: Kahnt FA2 688 var.d

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 294

1)  360 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  330 zł
5)  290 zł
6)  250 zł
7)  240 zł
8)  230 zł
9)  210 zł
10)  210 zł
11)  195 zł
12)  185 zł