Polska, ort, 1754 EC

Polska, ort, 1754 EC

Polska, ort, 1754 EC

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:18:00
161001
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1754 EC, Lipsk, efraimek, masywne popiersie z szeroką koroną bez obcięcia naramiennika zbroi, zapinka z ośmioma kropkami
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, patyna, blask menniczy
Literatura: Kahnt FA2 687 var.d

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 233

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  320 zł
4)  300 zł
5)  190 zł
6)  185 zł
7)  180 zł