Polska, szeląg, 1592

Polska, szeląg, 1592

Polska, szeląg, 1592

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:14:20
161005
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szeląg, 1592, Malbork
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: podgięty, złotawa patyna
Literatura: Kop. 620

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 250

1)  24 zł