Polska, grosz, 1613

Polska, grosz, 1613

Polska, grosz, 1613

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:13:40
161330
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1613, Kraków
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedziana patyna, bardzo ładny
Literatura: Kop. 801

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 152

1)  155 zł
2)  155 zł
3)  130 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  60 zł