Polska, półgrosz, 1556

Polska, półgrosz, 1556

Polska, półgrosz, 1556

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:07:00
161320
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1556, Wilno, końcówki LI/LITVA, w słowie AVG brak poziomej kreski w literze
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękny, miejscowa brązowa patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA193-16 (R)

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 190

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł
4)  120 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł