Polska, puło ruskie, 1371-1379

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:04:00
161334
Opis: Polska - Władysław Opolczyk 1371-1379, puło ruskie, 1371-1379, Lwów, Aw: Litera W w rozecie, w polu małe rozetki złożone z kółek, Rw: Korona królewska w rozecie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 1.24 g, ciemna, zielonkawa patyna, rzadkie
Literatura: Крижанивский 5б, H-Cz.5633 (R4), Gum.H. 399

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 23
Ilość odsłon: 395

1)  660 zł
2)  660 zł
3)  620 zł
4)  520 zł
5)  430 zł
6)  410 zł
7)  370 zł
8)  210 zł
9)  200 zł
10)  185 zł
11)  180 zł