Polska, puło ruskie

Polska, puło ruskie

Polska, puło ruskie

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:03:40
161335
Opis: Polska - Ludwik I Andegaweński 1370-1382, puło ruskie, mennica Lwów, Aw: Ukoronowana gotycka litera L i kółka wewnątrz rozety; Rw: Korona otoczona kulkami wewnątrz rozety
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 0.87 g, ciemna patyna
Literatura: Huszár 562, Karolkiewicz 2075, Kop. 3060 (R5), Крижанівський 6б

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 143

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  300 zł
4)  200 zł
5)  150 zł