Polska, denar

Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:03:00
161332
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, Aw: Popiersie rycerza na wprost z mieczem w prawej i tarczą w lewej ręce, litera И po prawej stronie, Rw: Popiersie biskupa na wprost, w prawej ręce pastorał, w lewej księga
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.53 g, gięty, patyna
Literatura: Frynas P.7.4, Kop. 51 (R1), Str. 42an, Such. XI/XII w. XVII/1

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 552

1)  800 zł
2)  800 zł
3)  600 zł
4)  560 zł
5)  540 zł
6)  520 zł
7)  500 zł
8)  410 zł
9)  390 zł
10)  380 zł
11)  370 zł
12)  360 zł