Polska, denar, 1108-1138

Polska, denar, 1108-1138

Polska, denar, 1108-1138

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:02:40
140581
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1107-1138, denar, 1108-1138, Aw: Biskup z księgą i rycerz z włócznią; Rw: Mały krzyżyk z kulkami w polach, na zewnątrz ADALBIAVS
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: srebro 14 mm, , ukruszony znaczny fragment, patyna
Literatura: Frynas P.6.3, Gum.H. 79, Kop. 42 (R2), Str. 38*, Such. XIII/2

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 264

1)  80 zł
2)  75 zł