Słowianie, naśladownictwo denara krzyżowego tupu CNP II

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:02:00
140632
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara krzyżowego tupu CNP II, Krzyż kawalerski, wokoło imitacja napisu / Zniekształcony rysunek kapliczki saksońskiej, wokoło imitacja napisu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 18 mm, , gięty, zielona patyna

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 160

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  90 zł