Słowianie, naśladownictwo denara frankońskiego Ottona III, XI w.

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:00:40
140619
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara frankońskiego Ottona III, XI w., Krzyż prosty z kulkami w kątach, wokoło imitacja napisu / Imitacja kapliczki (bez elementów wewnętrznych), po bokach dwie kulki, wokoło imitacja napisu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 18 mm, , gięty, wykonany w stylu łupawskim

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 250

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  90 zł