Słowianie, naśladownictwo denara typu OAP, XI w.

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:00:20
140616
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara typu OAP, XI w., Kapliczka z kółkiem i krzyżykiem po bokach, wokoło imitacja napisu / Krzyż prosty z kółkami w kątach, wokoło imitacja napisu
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 18 mm, 1.16 g, gięty i pęknięty

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 139

1)  260 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  150 zł