Słowianie, naśladownictwo typu łupawskiego denara Bolesława II Czeskiego, XI w.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:00:00
140613
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo typu łupawskiego denara Bolesława II Czeskiego, XI w., Głowa w nimbusie na wprost, wokoło imitacja napisu / Krzyż z kulkami w kątach oraz łukami przy obwódce, wokoło imitacja napisu
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 22 mm, 0.74 g, giety, ułamany
Literatura: podobny do Smerda 14, ale wyraźnie łupawski styl

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 395

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  105 zł
4)  38 zł
5)  36 zł
6)  30 zł