Niemcy, naśladownictwo saskiego denara Bernarda I lub II, XI w.

Rozpoczęcie: 18-06-2018 18:00
Zakończenie: 28-06-2018 21:54:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 21:54:00
140625
Opis: Niemcy, naśladownictwo saskiego denara Bernarda I lub II, XI w., Krzyżyk, wokoło imitacja napisu / Krzyżyk, wokoło imitacja napisu
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: srebro 19 mm, 0.93 g, gięty i pęknięty, patyna
Literatura: jak Dbg 1299

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 95