Niemcy, denar

Niemcy, denar

Niemcy, denar

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 21:43:00
161009
Opis: Niemcy - Fryzja Wschodnia, denar, naśladownictwo denara Dietmara (syna księcia Bernharda I) II poł. XI w., Aw: Krzyż z kulkami w kątach i imitacja napisu THIADMERVS; Rw: Trójlistna rozeta, imitacja napisu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.87 g
Literatura: Dbg 1291

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 89

1)  190 zł
2)  185 zł