Czechy, grosz praski, bez daty

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 21:41:40
161488
Opis: Czechy - Jan I Luksemburski 1310-1346, grosz praski, bez daty, Kutna Hora, Aw: Korona i napis w podwójnym otoku; Rw: Lew kroczący w lewo i napis w otoku
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: Frynas B.27.2, Castelin 8

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 118

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  65 zł