Czechy, grosz praski, bez daty

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 21:41:20
161486
Opis: Czechy - Jan I Luksemburski 1310-1346, grosz praski, bez daty, Kutna Hora, Aw: Korona i napis w podwójnym otoku; Rw: Lew kroczący w lewo i napis w otoku
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: Frynas B.27.2, Castelin 8

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 256

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  660 zł
4)  310 zł
5)  250 zł
6)  75 zł
7)  65 zł