Utrukidzi z Maridin, dirhem

Utrukidzi z Maridin, dirhem

Utrukidzi z Maridin, dirhem

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 21:40:00
161137
Opis: Utrukidzi z Maridin - Nasir al din Urtuk Arslan 597-637 AH, dirhem, Aw: Popiersie władcy na wprost, gwiazdki w polach, Rw: Napis w gwieździe
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz 9.02 g, 30 mm, ubytki na obrzeżu
Literatura: Mitchiner (Islam) 1045

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 214

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  65 zł
4)  42 zł