Cesarstwo Rzymskie, denar, 208

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 21:25:20
161167
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Karakalla 198-217, denar, 208, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, ANTONINVS PIVS AVG; Rw: Mars stojący w prawo, z wycofaną prawą nogą, trzymający włócznię i tarczę, PONTIF TR P XI COS III
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.07 g, pęknięty krążek, delikatna patyna
Literatura: RIC 100

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 118

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  115 zł
4)  85 zł