Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 21:11:40
161528
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Scytów (Pakistan) - Azes I 57-35 pne, tetradrachma, Taxila, Aw: Król na koniu z włócznią w prawo, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΒΑΣΙΛΕΩΝ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΖΟΥ; Rw: Pallas stojąca w lewo z liścimi palmy i lampą
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 9.71 g, stara patyna
Literatura: Mitchiner ACW 2213

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 485

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  440 zł