Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 pne

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 21:05:40
161110
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne i następcy, brąz, po 359 pne, Aw: Głowa Filipa w prawo; Rw: Jeździec w prawo, powyżej ΦΙΛΙΠΠΟΥ?
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 6.89 g, miejscowa zielona patyna

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 255

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  70 zł