Grecja i posthellenistyczne, diobol, III w. pne

Rozpoczęcie: 18-06-2018 18:00
Zakończenie: 28-06-2018 21:03:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 21:03:40
161105
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Eubea - Histiaia, diobol, III w. pne, Aw: Głowa nimfy Histiai w prawo; Rw: Nimfa siedząca przy sterze galery w prawo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.23 g
Literatura: Sear 2496-2498

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 121