Rosja, 2 kopiejki, 1800 EM

Rosja, 2 kopiejki, 1800 EM

Rosja, 2 kopiejki, 1800 EM

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:47:20
157772
Opis: Rosja - Paweł I 1796-1801, 2 kopiejki, 1800 EM, Jekaterinburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ślady korozji na monecie, ciemna patyna
Literatura: Bitkin 116, Brekke 79

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 189

1)  30 zł