Rosja, 2 kopiejki, 1800 EM

Rosja, 2 kopiejki, 1800 EM

Rosja, 2 kopiejki, 1800 EM

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:47:00
157771
Opis: Rosja - Paweł I 1796-1801, 2 kopiejki, 1800 EM, Jekaterinburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowane, ciemna patyna
Literatura: Bitkin 116, Brekke 79

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 145

1)  75 zł