Polska, odznaka pamiątkowa Związku Polskich Legionistów -Krzyż Legionowy, 1923

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:54:00
157095
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Związku Polskich Legionistów -Krzyż Legionowy, 1923, ustanowiona na I Zjeździe Legionistów w Krakowie, na stronie odwrotnej punca wytwórcy KH i państwowa punca srebra "2"
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro ciemno oksydowane, 41 x 41 mm, brak nakrętki
Literatura: Stela 2.43

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 739

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  145 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  85 zł
7)  70 zł
8)  60 zł