Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 MW

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:24:00
157041
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 MW, Warszawa, z kropką po dacie
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: liczne uszkodzenia tła pod datą
Literatura: Bitkin 1172, Plage 412

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 215

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  48 zł
6)  44 zł
7)  42 zł