Niemcy, talar, 1819

Niemcy, talar, 1819

Niemcy, talar, 1819

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 22:39:40
160579
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian I Józef 1806-1825, talar, 1819, Monachium
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: AKS 44, Dav. 552, Thun 44

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 137

1)  300 zł