Prusy Książęce 1525-1657, trojak, 1544

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 22:32:40
159416
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, trojak, 1544, Królewiec, popiersie w wysokim kołnierzem, końcówka napisu PRVSS na awersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna, rzadszy wariant trojaka z roku 1544
Literatura: Slg. Marienburg 1190, Iger Pr.44.2.b (R1), Voss. 1385

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 438

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  300 zł
6)  270 zł
7)  185 zł
8)  180 zł