Polska, półzłotek, 1775 EB
Polska, półzłotek, 1775 EB
Cena wylicytowana: 370 zł
154926
Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, półzłotek, 1775 EB, Warszawa, wieniec wąsko związany, duże cyfry daty |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, rzadszy rocznik |
Plage 261, Berezowski 2 zł |
Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 227
1) 370 zł
2) 360 zł
3) 320 zł
4) 165 zł
5) 150 zł
6) 140 zł
7) 130 zł
8) 125 zł
9) 120 zł
min |