Polska, półzłotek, 1775 EB

Polska, półzłotek, 1775 EB

Polska, półzłotek, 1775 EB

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 22:20:20
154926
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, półzłotek, 1775 EB, Warszawa, wieniec wąsko związany, duże cyfry daty
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Plage 261, Berezowski 2 zł

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 227

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  320 zł
4)  165 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł