Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 22:14:20
160588
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1598, Ryga
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger R.98.1.b, K.-G.7

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 161

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  75 zł