Polska, trojak, 1593
Polska, trojak, 1593
Cena wylicytowana: 155 zł
160589
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1593, Poznań, wydłużona twarz króla, na rewersie POLONIAE |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, moneta w ładnym stanie zachowania |
Iger P.93.2.d |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 156
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 150 zł
4) 140 zł
5) 130 zł
6) 120 zł
7) 110 zł
8) 90 zł
min |