Śląsk, halerz, 1425-1448
Zakończenie: 14-06-2018 21:48:00
Śląsk, halerz, 1425-1448
157866
Opis: | Śląsk - Księstwo Legnicko-Brzeskie - Ludwik II Brzeski 1413-1436 lub Elżbieta Brandenburska 1436-1449, halerz, 1425-1448, Legnica, Aw: Popiersie św. Piotra trzy-czwarte w prawo z kluczem w dłoni; Rw: Orzeł piastowski z głową w lewo |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 0.29 g, uszkodzenie przy głowie Orła |
Literatura: | Frynas S.Legn.7.1, Kop. 8656 (R1), Fbg 177 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 127